Продукция

Оприлюднено проекти до номенклатури фармзакупівель на 2019 рік

На сайті МОЗ України для обговорення оприлюднено третю частину проектів до Переліку (номенклатури) лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт і послуг, які закуповуватимуться за напрямками використання бюджетних коштів у 2019 р. Наразі оприлюднено проекти до номенклатури:

  • закупівля медикаментів для антиретровірусної терапії дорослих, підлітків і дітей (28 позицій);
  • закупівля тест-систем для діагностики ВІЛ-інфекції, супроводу APT та моніторингу перебігу ВІЛ-інфекції у хворих, визначення резистентності вірусу, проведення референс-досліджень (157 позицій).

Пропозиції та зауваження до номенклатури прийматимуться МОЗ України до 18:00, 12.10.2018 р. Листи з пропозиціями повинні пройти процедуру реєстрації в канцелярії Міністерства, а в разі, якщо лист відправлено поштою, дата його відправлення має бути до граничного періоду отримання запитів (12.10.2018 р.). В електронному вигляді пропозиції приймаються за електронною адресою: zakupivli@moz.gov.ua з обов’язковим дуб­люванням на mohsecretariat@gmail.com.

МОЗ України просить надсилати пропозиції за кожним напрямом окремо, та в темі листа обов’язково вказувати «Пропозиції до номенклатури за напрямом — (обов’язково вказати напрям)», в іншому випадку листи, які надійшли на електронну пош­ту, розглядатися не будуть.

Зазначимо, що вже пройшли обговорення пропозиції до номенклатури за напрямами:

  • закупівля медикаментів для лікування туберкульозу;
  • закупівля медикаментів для дітей, хворих на нанізм різного походження;
  • закупівля витратних матеріалів для визначення рівня глюкози в крові, глікозильованого гемоглобіну;
  • закупівля медикаментів для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч;
  • закупівля медичних виробів для громадян, які страждають на бульозний епідермоліз;
  • закупівля медикаментів для антирезусного імуноглобуліну для запобігання гемолітичній хворобі новонароджених;
  • закупівля реактивів для проведення масового скринінгу новонароджених на фенілкетонурію, вроджений гіпотиреоз, муковісцидоз та адреногенітальний синд­ром;
  • закупівля тестів, витратних матеріалів для діагностики туберкульозу.

Нагадаємо, що 26 вересня Уряд схвалив Концепцію, яка передбачає створення цент­ралізованої закупівельної організації Міністерства охорони здоров’я України, оскільки 31 березня закінчується термін дії Закону України № 269-VIII, на підставі якого МОЗ проводить закупівлі через міжнародні організації.

«Щотижневик АПТЕКА»